Mesto Poltár

Registratúra, podateľňa, archív

tel.: 047/430 84 23
e-mail.: mesto@poltar.sk

• vedie korešpondenciu primátora mesta a prednostu MsÚ
  • zabezpečuje úkony a činnosti vyplývajúce zo zákona č. 211/2000 Z. z. o slobodnom prístupe k informáciám a vnútorných predpisov a nariadení
  • pripravuje podklady pre rozhodnutia primátora mesta o prístupe k informáciám
  • zodpovedá za formálnu stránku vypracovaných materiálov v mene primátora
  • pri výkone svojej činnosti spolupracuje s oddeleniami MsÚ
  • preberá a odovzdáva písomnosti na poštovom úrade
  • vedie registratúrny denník
  • rozdeľuje a triedi písomnosti podľa miesta určenia, ktoré v zmysle vnútorného predpisu odovzdá vecne príslušným zamestnancom MsÚ
  • sústavne si dopĺňa vedomosti a kvalifikačné schopnosti

Samospráva

Tip pre nepočujúcich

Logo

Vážení nepočujúci občania, dovoľujeme si Vám oznámiť, že pri návšteve nášho úradu môžete komunikovať aj prostredníctvom služby Online tlmočník.

Vaše požiadavky vybavíme rýchlo a jednoducho cez Skype hovor s reálnym tlmočníkom. Službu bezplatne prinášajú spoločnosť Telekom a Nadácia Pontis, a to v pondelok, stredu a piatok v čase od 8:00 do 20:00 hod.

Online tlmočníka môžete využívať pri riešení akýchkoľvek situácií. Bližšie informácie o tom, ako používať službu nájdete po kliknutí na tento link.

Autor: Radoslav Kmec, PR oddelenie Nadácie Pontis

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Návštevnosť:

CELKOM:2761198

Užitočné informácie, ktoré Vás môžu zaujímať